-->
  • Цегла силікатна
    • Ціна: 3.75грн.

    Минимальное количество для заказа: 100

         Силікатна цегла Матеріалами для виготовлення силікатної цегли є повітряне вапно, кварцевий пісок  і вода. Біла силікатна цегла дуже практичний будівельний матеріал і   застосується у багатьох типах будівництва.  Силікатна цегла дозволяє витримувати навантаження на стіни до декількох сотень кілограмів на квадратний метр. Марка міцності білої силікатної цегли, яку пропонує інтернет магазин матеріалів та послуг «Аторг»  буває М- 150 та М- 200. Це дозволяє застосовувати її для будівництва стін, що несуть, у будівлях високої поверховості.  Біла силікатна цегла має високу морозостійкість до 50 циклів, з водопоглинанням до 12%.

         Біла силікатна цегла широко застосовується у будівництві і реконструкції житлових, промислових і заміських споруд. Біла силікатна цеглина буває як повнотілою, так і пустотілою. Розмір одинарної силікатної цегли -  250х120х65 мм, полуторної цегли - 250х120х88 мм, а подвійної цегли складає - 250х120х138 мм. Звертайтеясь до нашого магазину, і ми запропонуємо Вам найкращу ціну на силікатну цеглу з доставкою.

Цегла Обухів, силікатна цегла опт і роздріб, ціна Обухівської і Житомирської силікатної цегли, цегла силікатна ціна, біла цегла силікатна, Обухівський силікатний завод, заводи силікатних виробів Обухів, Обухів-Житомир силікатна цегла, одинарна і полуторна силікатна цегла, цегла Обухів, цегла Житомирська силікатна, силікатна цегла з любого заводу,

Акції

РАТ профикс ( RATH) клей

РАТ профикс ( RATH) клей

1750.00грн. 1850.00грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

3.15грн. 3.30грн.