Пісок та Щебінь

 1)   Щебінь -  це матеріал отримуваний шляхом механічного дроблення гранітних порід. Компанія "АТОРГ" здійснює продаж і доставку гранітного щебеня по Києву і Київській області. Гранітний щебінь є одним з найпопулярніших різновидів щебеня і широко використовується у будівництві. Цей матеріал виходить з твердих гранітних порід, які мають міцну монолітну будову. Гранітний щебінь має широке застосування у будівельній сфері: зведення будівель і виробничих комплексів, виготовлення фундаменту, виробництво бетону. Також він широко використовується для прокладення доріг різного типу і майданчиків аеропортів, укладання трамвайних ліній і т. д. За рахунок своїх характеристик він дозволяє створити надійну основу, яка прослужить тривалий період.

 
2) Пісок - це сипкий природний матеріал, який застосовується у багатьох галузях промисловості. Причому, існує декілька видів піску - це річковий і яружний. Кожен з цих видів відрізняється, як за походженням і способу добування, так по складу і властивостям.

     Річковий пісок, як видно з його назви, добувається з русел річок. Причому не лише існуючих, але і пересохлих. Цей вид піску характеризується відсутністю різного роду домішок, таких як глина і камінчики. При цьому має дрібну фракцію і ідеально підходить для виготовлення бетону і бетонних сумішей, будівельних розчинів в житловому і дорожньому будівництві. А, крім того, є досить популярним матеріалом для благоустрою територій в ландшафтному дизайні. В принципі, Ви ніколи не помилитеся, вирішивши купити пісок річковий, оскільки цей вид вважається універсальним.

     Яружний пісок добувається в кар'єрах, а тому містить різні домішки пилу, глини і кварцу, які вимиваються в результаті промивання великою кількістю води і вже у такому вигляді яружний пісок  використовується разом з річковим.

   

 3) Керамзит - це легкий, пористий, та до того ж, ще, і екологічно чистий матеріал, який виходить в процесі випалення легкоплавких глин. Він має округлу довгасту форму і буває різних фракцій. Завдяки своїм відмінним тепло- і звукоізоляційним якостям, керамзит активно застосовується в якості утеплювача або як заповнювач для легкого бетону (керамзитобетону). Стіни з такого матеріалу відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю. Оскільки  керамзит не схильний до впливу погодних умов і гниття, він не втрачає з часом своїх властивостей і не розкладається.

Пісок та Щебінь

Пісок та Щебінь

Пісок та Щебінь

Пісок та Щебінь

Пісок та Щебінь

Пісок та Щебінь

Пісок та Щебінь

Пісок та Щебінь