-->
 • Цегла СБК
  • Ціна: 15.85грн.

  Минимальное количество для заказа: 480

   Цегла облицювальна «СБК»  вироблювана в м. Ромни Сумської області є гідним представником будматеріалів, що виготовляються з натуральних і безпечних для людей і екології компонентів. Основні складові для виробництва цегли - глина і пісок. Характерний колір цеглі надають мінеральні компоненти, що містяться в глині, тому ніяких додаткових добавок використати не доводиться.

       Цегла  торгової марки «СБК» Ромни використовується у будівництві елітних будинків. Стіни з цієї цегли мають незначну теплопровідність, тому і в сорокоградусную спеку вони практично не нагріваються, а в зимову холоднечу прекрасно зберігають тепло. Подібному ефекту облицювальна  цегла «СБК» Ромни зобов'язана своїй конструкції - наявності порожнеч.  Додаткового утеплення ця  цегла не потребує, а це хороший шанс зменшити витрати на будівництво, а згодом і на енергоносії. За допомогою широкого асортименту фасонної цегли «СБК» Ромни ви зможете втілювати  будь які дизайнерські можливості для архітектурних рішень в різних стилях.

       Кольорова гамма з 4-х основних кольорів разом з відтінками дозволяють створити неповторний архітектурний ансамбль, який десятиліттями незмінно тішитиме око стійкістю природних фарб і бездоганного зовнішнього вигляду. Висока міцність робить цеглу «СБК» універсальною. Данна цегла підходить як для двоповерхових котеджів, так і для зведення багатоповерхових висотних будівель. Будинок з цегли «СБК» збереже затишок і комфорт у будь-яку погоду.


  Компанія АТОРГ пропонує купити облицювальну цеглу «СБК» Ромни, з організацією доставки по Києву і всім регіонам України.

СБК ціна цегли, цегла СБК ціна, СБК Ромни цегла, якісна облицювальна цегла СБК, Слобожанська керамічна цегла, придбати цеглу СБК Київ, цегла Слобожанщини, сертифікована Цегла СБК, ціна СБК-Ромни, цегла облицювальна СБК ціна, рядова і облицювальна цегла СБК, СБК цегла М150 і М200, лицьова цегла ТМ СБК, всі кольори цегли СБК, цегла Слобожанська будівельна кераміка, цегла СБК облицювальна ціна,

Акції

Вітебська цегла М-200

Вітебська цегла М-200

42.00грн. 47.00грн.

Цегла М-100 Київська область
цегла М-100 Лубни

цегла М-100 Лубни

7.70грн. 8.20грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

5.90грн. 6.10грн.

Цегла м100 Нiжин

Цегла м100 Нiжин

7.60грн. 7.90грн.