-->
 • Цегла повнотіла М-350
  • Ціна: 20.00грн.

  Минимальное количество для заказа: 30

  Повнотіла клінкерна цегла «Керамейя»  загартовується при надвисоких температурах - від 1 000°C і вище. В результаті повнотілий клінкер по міцності і довговічності порівнянний з натуральним каменем. При цьому, його естетика не має аналогів у світі. Велика різноманітність кольорів  клінкерної повнотілої цегли  «Керамейя» дозволяють втілювати в архітектурі будь-які дизайнерські рішення і ідеї.

       Повнотілий Клінкер «Керамейя»  неймовірно міцний.   Дана цегла не лише відрізняється високою міцністю і стійкістю до перепадів температур, але і зберігає свій первинний насичений колір навіть через десятки років.
      Усі відтінки і кольори повнотілої клінкерної цегли «Керамейя» з’являються в процесі високотемпературного випалення. В результаті, клінкер  «Керамейя» - ця не лише найвища якість, а і найширший діапазон дизайнерських рішень. Усі ці переваги виділяють клінкерну цеглу «Керамейя» серед українських і зарубіжних виробників. Марка міцності клінкерної повнотілої цегли – М-350, морозостійкість – F-150, водопоглинання – до 5%.
Керамічна повнотіла цегла М-350, цегла для камінів і печі керамічна, повнотіла цегла керамічна М350, високоякісна керамічна М350 цегла, Керамейя цегла М350 ціна, цегла Керамейя повнотіла, придбати якісну цеглу М350 Керамейя, Керамейя цегла ціна, повнотіла Керамейя цегла керамічна,

Акції

РАТ профикс ( RATH) клей

РАТ профикс ( RATH) клей

1750.00грн. 1850.00грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

3.15грн. 3.30грн.