-->
  • Цегла М-125 Полтавська
    • Ціна: 3.75грн.

    Минимальное количество для заказа: 100

     Інтернет магазин матеріалів та послуг - АТОРГ -спеціалізується на постачанні будівельних матеріалів в Києві, Київській області, Регіони України і пропонує, Вам  придбати Полтавську рядову керамічну цеглу високої якості.  Наші ціни на  продукцію нижчі, ніж у конкурентів, а якість завжди на високому рівні. Ми здійснюємо продаж Полтавської керамічної цегли у будь-яких об'ємах з доставкою по Києву, Київській області і в інші міста України.

         Інтернет магазин матеріалів та послуг - АТОРГ - пропонує Вам придбати Полтавську  цеглу від М-75 до М-150. Ми пропонуємо Вам Полтавську цеглу від найвідоміших Полтавських заводів, таких, як: Лубни, Терни, Решетилівка, Вороньки, Гадяч, Оріхівка, Кагамлик та інших. Звернувшись до нас, Ви зробите заказ сьогодні, а вже завтра Полтавська цегла з доставкою буде у Вас на будівельному майданчику.

Полтавська цегла ціна, цегла Гадяч м-125, придбати цеглу з Лубнів, Лубенська повнотіла цегла М-100, М-125 цегла Решетіловського заводу, виробництво цегли в Полтавській області, Полтавська повнотіла цегла ціна, цегла с. Вороньки Полтавської області, купити цеглу на заводі с. Оріхівка, Чорнухинський цегельний завод, цегла зі всіх заводів Полтавської області,

Акції

РАТ профикс ( RATH) клей

РАТ профикс ( RATH) клей

1750.00грн. 1850.00грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

3.15грн. 3.30грн.