-->
 • Цегла колота М-300 Вінниця
  • Ціна: 11.70грн.

  Минимальное количество для заказа: 50

  Вінницька облицювальна гіперпресована цегла завдяки своїй текстурі і різноманіттю колірних відтінків дозволяє створювати унікальну неповторність зовнішнього вигляду будь-якої споруди. При поєднанні різних форм і розмірів, а також при використанні різноманіття колірних рішень разом з довговічністю і міцністю Вінницької гіперпресованої цегли дозволяють використати її не лише при облицюванні будівель і для облаштування внутрішніх стін приміщення, але і для облагороджування присадибної ділянки включаючи спорудження огорожі або димаря . Вінницька гіперпресована цегла піддається механічній обробці, а оскільки фарбування цегли відбувається під час його виробництва, то колір цегли після механічної обробки зберігається.

      Спеціальна методика гіперпресування цегли дозволяє добитися виробництва будівельного матеріалу з унікальними характеристиками: марка по міцності гіперпресованої цегли починається від М- 300, по морозостійкості від F75 при відносно низькому водопоглинанні 6,3%, що не є межею. Ці характеристики роблять Вінницьку гіперпресовану цеглу цілком конкурентоздатною  в порівнянні з керамічною або силікатною цеглою.

       Вінницька облицювальна гіперпресована цегла використовується не лише для значного поліпшення естетичного зовнішнього вигляду будівлі, але і для підвищення стійкості фасадної частини стін, збільшення стійкості до механічних дій лицьової поверхні стін, а також для підвищення стійкості до ерозії, пов'язаної з перепадами температурних режимів і для зміцнення механічної стійкості стін. Основними кольорами Вінницької гіперпресованої цегли є: жовта, коричнева, красна, сіра, бордо та шоколад.


Ціна Вінницької облицювальної цегли, цегла М-300 Вінницька, купити колоту цеглу М-350 і М-300, сертифікована цегла Вінничини, гіперпресована-колота цегла, цегла колота сертифікована, гіперприсована цегла Вінничини, цегла Вінницька гіперприсована ціна,

Акції

РАТ профикс ( RATH) клей

РАТ профикс ( RATH) клей

1750.00грн. 1850.00грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

3.15грн. 3.30грн.