-->
  • Стоунлайт газоблок 2 сорт
    • Ціна: 2400.00грн.

    Минимальное количество для заказа: 15
    Газоблок Стоунлайт (Бровари) - це штучний енергозберігаючий матеріал, що використовується під час будівництва.  Газобетон є різновид ніздрюватих бетонів. Він весь покритий невеликими порами. Основні характеристики газоблоку Стоунлайт – це його вогнетривкість, стійкість до метеоумов, серйозна теплоізоляція, тривалий термін служби, висока надійність і легкість при монтажі.
         Газоблок Стоунлайт  щільністю D400 та D500 відрізняються легкістю укладання і потребують використання тонкошарового розчину. Стінові блоки застосовують як матеріали для кладки зовнішніх і внутрішніх стін будівель різного призначення і різної конфігурації. В нашому інтернет магазині завжди в наявності  блоки Стоунлайт з гладкою поверхнею та з системою «паз-гребінь», яка дозволяє мінімізувати витрати і кількість нанесень клейової суміші.

Газоблок ціна, Стоунлайт газоблок Бровари, ціна Стоунлайт Київ, якісний газоблок Стоунлайт, стоунлайт акція на газоблок, газоблок другої категорії, ціна газоблоку Ірпінь, купити газоблок Буча, ціна газоблоку Стоянка, стоунлайт газоблок у Київі-Броварах-Ірпіні-Гостомелі-Бучі-Білогородці та інших містах,

Акції

цегла М-100 Лубни

цегла М-100 Лубни

7.70грн. 8.20грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

6.00грн. 6.50грн.

Цегла м100 Нiжин

Цегла м100 Нiжин

7.60грн. 7.90грн.