-->
 • Клин шамотний ША-23
  • Ціна: 62.00грн.

  Минимальное количество для заказа: 50

  Вогнетривка шамотна цегла клин торцевий марки ША-23 має розмір 230x114x65 / 45 мм. и поставляється на піддонах в кількості 360 шт.
  Шамотна ( вогнестійка, жаростійка)  цегла а також і клин ША-23 ( Ш-23)  виготовляється шляхом випалу порошку-шамотного та спеціальної розмолотої вогнетривкої глини при високих температурах.

  Застосування вогнетривкої цегли

  Використовують вогнетривку цеглу для викладки кухонних вогнищ, опалювальних печей, камінів, печей для лазні та сауни (шамотна цегла використовується тут для топкової частини в місці прямого зіткнення з вогнем). Також він підходить для кладки димових труб, шамотна цегла здатна витримувати температури до 1600 ° С.
  У промислових цілях вогнетривка шамотна цегла використовується для кладки і футеровки паливних камер (для спалювання кам'яного вугілля), доменних печей, плавильних печей, печей випалювання керамічних виробів, печей для виробництва алюмінію, футерування парових та водогрійних котлів, печей харчової промисловості та ін.
  Кладка вогнетривкої цегли:
  Кладка вогнетривкої цегли здійснюється на спеціальну вогнетривку суміш мертель або на змішані вогнетривку глину з меленим шамотом. Решта робіт виконуються аналогічно роботам зі звичайною будівельною цеглою . Товщину шва потрібно виконувати не більше 5 мм.

Вогнетривка цегла ША-23 Київ ціна, купити шамотну цеглу Київ, жаростійка цегла ША-23, ша23 шамотна цеглина, вогнестійка цегла і клини купити у Києві, вогнетривкий клин ША 23, ціна клиновидної цегли ША-23 Україна, розпродаж цегли ША-23 Україна, цегла для печі ША-23, якісна цегла вогнетривка для печі Київ, Київ купити цеглу вогнетривку, ША 23 шамотна цегла ціна, придбати ША-23 в Києві, ціна ША-23 цегли Україна, цегла шамотна ША-23,