-->
  • Кіровоградська цегла М-100
    • Ціна: 4.20грн.

    Минимальное количество для заказа: 480

      Придбати Кіровоградську цеглу М-100 (КЗБМ №1), Ви зможете звернувшись до інтернет магазину матеріалів та послуг «Аторг». Ми пропонуємо Кіровоградську цеглу з доставкою в Київ, Київську область та інші міста України. Цегла М-100 (КЗБМ №1)  вважається порожнистою цеглою і має 11 наскрізних отворів. Окрім цього цегла КЗБМ №1 має ідеальну геометрію, яка відповідає ГОСТ з розміром 250х120х65 мм.

    Рядову Кіровоградську цеглу М-100 багато хто використовує навіть для облицювання будинків, так, як вона має рівномірний  помаранчевий колір. Звернувшись до нас і зробивши замовлення саме на Кіровоградську цеглу, ми доставимо її Вам на будівельній майданчик в найкоротші терміни.

Цегла ціна, Кіровоградська якісна цегла, КЗБМ №1 якісна цегла за доступною ціною, завод по виробництву цегли, пустотіла цегла Кіровоградська ціна, придбати цеглу оптом і в роздріб, цегла першого Кіровоградського заводу, Кіровоградська цегла з доставкою, повнотіла та пустотіла цегла з Кіровограду, Склади роздрібної торгівлі Кіровоградської цегли, придбати цеглу зі складу, київ цегла на правому і лівому березі, розпродаж цегли рядової, інтернет магазин з продажу цегли, Кіровоградський завод по виробництву цегли, цегла зі складу у Києві і Кіровограді, Цегла першого Кіровоградського заводу, ціна цегли Кіровоград КЗБМ №1,

Акції

РАТ профикс ( RATH) клей

РАТ профикс ( RATH) клей

1750.00грн. 1850.00грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

3.15грн. 3.30грн.