-->
 • Керамічний блок Кератерм
  • Ціна: 78.50грн.

  Минимальное количество для заказа: 150

  Кератерм-керамічні високоякісні блоки Українського виробництва за доступною ціною від виробника. Компанія АТОРГ пропонує Вашій увазі високоякісний будівельний матеріал Кератерм.  Керамічні блоки КЕРАТЕРМ виробляються  на інноваційному, сучасному обладнанні, при повній автоматизації технологічних поцесів.
  Розробниками технологічної лінії і постачальниками обладнання, є провідні світові компанії по виробництву керамічних термоблоків: CONTAR Plus (Чехія), FANUK (Японія), OMS BPI ELECTRIC (Італія), VERDES (Іспанія), SIEMENS (Німеччина), ALTA (Чехія), Теплотехно (Чехія) та інші відомі компанії, що спеціалізуються на випуску устаткування для виробництва кераміки.
  Завод розташований в безпосередній близькості з кар'єром, що дозволяє забезпечити безперебійність роботи на найближчі 50 років. Тип сировини, виробничий процес і остаточна продукція проходять експертизу на якість і екологічну чистоту.
  Контроль за сировиною і всіма технологічними процесами автоматизований і ведеться заводською сертифікованою лабораторією в складі фахівців заводу і представників зарубіжних компаній, уповноважених щодо дотримання контролю якості виробленого продукту.
  КЕРАТЕРМ є керамічний блок з розмірами 248х238х380 мм, де 380 мм - ефективна товщина стіни. При даних розмірах, блок заміняє в обсязі звичайної цегли - 11,5 шт., Пустотностью - 50%.
  Даний блок, об'єднує в собі всі переваги використовуваних раніше стінових матеріалів. Він володіє комфортністю, екологічністю, міцністю, довговічністю, теплопровідністю, розмірами і відповідно продуктивністю укладання, як пінно - газобетонні блоки.

   Основною перевагою блоку КЕРАТЕРМ є:


     -ТЕПЛОПРОВОДНІСТЬ: Коефіцієнт теплопровідності 0,18 Вт / м 2 К досягається шляхом  додавання в глину вигоряючих добавок, які при випалюванні цегли утворюють пори в матеріалі, а також за рахунок цього особливість​​геометрій порожнин виробу.
   Щільність вироби не більше 850 кг / м3 що означає вага одного блоку дорівнює 18,5 кг., Що на 40% легше звичайного цегли. Така якість дозволяє значно знизити навантаження на несучі конструкції будівлі і фундаменти.
     -МІЦНІСТЬ: Блок має марочність М75 і М100, що більш ніж в 2 рази вище в порівнянні зі стіновими матеріалами які мають дану теплопровідність.
     -ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, Досягається шляхом застосування тільки натуральної екологічно чистої сировини глини і тирси.
  Габаритні розміри виробу дозволяють більш ніж в 2,5 рази збільшити продуктивність кладки стін, а також значно зменшити кількість розчину.
  На один куб кладки КЕРАТЕРМ витрата розчину на 70% менше, ніж для звичайного цегли.

Блоки кератерм купити, ціни керамічного блоку, ціна поризованого блоку, керамоблоки купити у Києві, ціни на 25, 38 та 45 керамблоки-паризовані,

Акції

цегла М-100 Лубни

цегла М-100 Лубни

7.70грн. 8.20грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

6.00грн. 6.50грн.

Цегла м100 Нiжин

Цегла м100 Нiжин

7.60грн. 7.90грн.