-->
 • Єкатеринославська цегла
  • Ціна: 27.00грн.

  Минимальное количество для заказа: 50
  Єкатеринославська цегла від заводу виробника по знижковим цінам. Цегла є найбільш древнім будівельним матеріалом, що дійшов з древніх часів до сучасності. Навіть спосіб його виготовлення не зазнав критичних змін. Його також виготовляють з глини і води, обпалюючи в печах. З часом до цього процесу увійшли добавки, що дозволили робити міцніший і різноманітніший матеріал. Але разом з цим, великий попит має і цегла, що виготовляється вручну старовинним способом. Так звана цегла ручного формування дійсно робиться не шляхом пластичного формування, а викладається у форми за допомогою рук людини, без використання спеціальних апаратів.

       Згідно з європейськими стандартами якості водопоглинання такої цегли не перевищує 15 %. Від величини цього показника безпосередньо залежить ще одна важлива характеристика будматеріалу - морозостійкість. Вони безпосередньо пов'язані між собою. Чим менше цегляний виріб поглине вологу, тим менша його деформація станеться у той момент, коли накопичена усередині вода замерзне.

       Термін його експлуатації налічує сотні років. Такий матеріал підходить для зведення міцних, теплих стін. За допомогою Єкатиринославської цегли ручного формування, легко звести надійний і затишний будинок, створивши декоративний зовнішній інтер'єр. Стіни, виконані з нього, нагадуватимуть Вам вигляд середньовічного замку. Єкатеринославська цегла ручного формування знаходить своє застосування в усіх сферах, його використовують як лицьову цеглину, так і при оздобленні  каміна чи  печей. Обжиг робиться в традиційній кільцевій печі, або як її ще називають "печі Гофмана", вона по праву називається серцем цегляного виробництва. Після випалення при температурі 1000°C, цеглу  дістають в ручну і сортують на складі продукції. Марка міцності цегли ручного формування – М-150.

Екатеринославский кирпич цена, Цегла-кирпич єкатеринославський, цегла ручної формовки ціна, ціна на цеглу єкатеринославську, єкатериносласька цегла, цегла з Єкатеринославу, купити Єкатеринославську цеглу М-150, цегла ручного формування ціна, Єкатеринославський цегельний завод, цегла кольору Графит, Вишневий колір цегли, Київська Русь колір цегли повнотілої, цегла для декоративного оздоблення, Екатеринославська цегла ціни,

Акції

РАТ профикс ( RATH) клей

РАТ профикс ( RATH) клей

1750.00грн. 1850.00грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

3.15грн. 3.30грн.