-->
 • ЮДК ( UDK) газоблок
  • Ціна: 3100.00грн.

  Минимальное количество для заказа: 34

  Переваги стінних газобетонних блоків UDK очевидні. Міцність, універсальність, легкість, довговічність і відмінні шумо- і теплоізоляційні властивості порівняно з багатьма стіновими  матеріалами дають Вам  не обмежені можливості для втілення усіх творчих ідей. Використання стінних газоблоків ЮДК - це ідеальний спосіб для будівництва екологічно-чистого, комфортного і естетично красивого будинку при доступній ціні!


  Міцність і щільність:  Газобетонні блоки UDK при щільності 400-500 кг/м³ і класі міцності бетону С2, 0 і С2, 5 забезпечують достатню міцність зовнішніх і внутрішніх стін,  в малоповерхових та багатоповерхових будівлях,  при цьому, завдяки  малій вазі, істотно знижується навантаження на  конструкції каркаса і фундаменту будівель.


  Теплоізоляція: Завдяки пористій структурі, теплозахисні якості газобетону UDK в 3-4 рази вищі, ніж у традиційної керамічної цегли. Так, наприклад, стіна з газобетонних блоків UDK щільністю 400 кг/м³ завтовшки 400 мм, за результатами випробувань, забезпечує сучасні нормативи без якого-небудь додаткового утеплення. Стіни з газобетонних блоків UDK мають високу теплову інерційність, завдяки чому в приміщенні довго зберігається прохолода влітку і тепло взимку.
  Екологічність: Забезпечується завдяки застосуванню екологічно чистих мінеральних сировин. Газобетонні блоки UDK безпечні для здоров'я, не містять і не виділяють шкідливих речовин, і стабільні по фізико-хімічному складу упродовж усього терміну експлуатації будівлі.


  Вогнестійкість: Стіннові блоки UDK відносяться до класу негорючих матеріалів, перешкоджають поширенню вогню і витримують дію високих температур впродовж тривалого часу.
  Економічність: Підвищення продуктивності праці і скорочення термінів будівництва досягається за рахунок великих розмірів блоків, легкості механічної обробки, використання тонкошарової клейової суміші для кладки. Зовнішні стіни з блоків UDK відповідають сучасним вимогам енергоефективності без додаткового утеплення.

Газобок ціна Київ, якісний і міцний газоблок ЮДК, ціна газоблоку 300мм Україна, Дніпропетровський газоблок ЮДК ціна, газоблок 400-200-600 купить Київ, сертифікований газоблок 100-200-600мм ціна, ціна газоблоку 300мм з доставкою, доставка газоблоку 375*200*600 по Україні, розміри і ціни газоблоку в Києві, ЮДК газоблок ціна, купити газоблок 100-200-600мм, газоблок оптом і в роздріб в Києві,

Акції

цегла М-100 Лубни

цегла М-100 Лубни

7.70грн. 8.20грн.

Цегла М-100 Узин

Цегла М-100 Узин

6.00грн. 6.50грн.

Цегла м100 Нiжин

Цегла м100 Нiжин

7.60грн. 7.90грн.